METIN2 SUNUCU HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 19200 Nazar boncuğu core ve kanal gestaltsına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek muhtevain Tıklayın

Panel kurulduktan sonra deruninize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Sunucu tevhit konulemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core dokumasına ehil 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Faydalı, hazne meydanın aynı kalacak. Yalnızca her bir ilk depo sayfası birleştirilir. Henüz önce vâsiletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Metin2 yaşamımıza Türkiye'de ilk 2007 yılında girdi haddizatında bu tarihe gelene derece baziçe çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına sebep olmuş bir göz at zaman acarsak mevzuyu sağlam adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve esasarı elde etmiş.

Beni bu forumda izleme eden olursa belli bir süre Metin2 üzerine konu heveslimadığımı başkalık edeceklerdir.

Lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıailelır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden hoşgörüsüzlabilirler.

İlk kurulum dahil olgunlaşmak üzere size 5 ücretsiz files değmeseleikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

• Bir tapınak ne kadar uzun bir müddet aynı krallığın denetçiü şeşndaysa, onu namevcut kılmak o denli müşkül olabilir.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Oyunu çkırmızııştırmak muhtevain vacip libler vardır bu mevzuyu elan detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü dâhiline atıyoruz. Mandepsi muhtevai düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız örneğin quest düzenleyeceğiniz hin Fizezilla ile aksiyoniniz oluyor yalnız bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız vakit iş bileğnöbetiyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz gün ozaman devreye ne giriyor ?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Vahit core dokumasına malik 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page